Nabízíme komplexní
správu nájemních bytů a bytových domů v praze a čr

Dopřejte Vašemu bytu a domu péči řádného hospodáře.

+
A tady nám důvěřuje 14 spokojených zákazníků.
+
Už 3 zákazníci nám předali komplexní správu domu.
+
Ušetřete stejně jako 13 našich zákazníků v Praze 6.
+
Svůj dům svěřilo do péče odborníků 5 zákazníků
+
V téhle části Prahy pomáháme se správou v 15 domech.
Nezávazně poptat

Ceník správy nemovitostí

V našem aktuálním ceníku naleznete základní námi poskytované služby pro správu Vašich nájemních domů a bytů, a to i včetně popisu, rozsahu a ceny nabízené služby. Ceny jsou vždy uvedeny za jednu námi evidovanou a spravovanou jednotku měsíčně.

V návaznosti na velikost spravovaného objektu, celkový počet evidovaných jednotek a rozsahu činnosti správy nemovitosti vám, v případě Vašeho zájmu, připravíme individuální cenovou nabídku přímo na míru.

Pokud poptáváte služby i pro menší bytový dům, nebo samostatnou bytovou jednotku, tak Vám garantujeme výhodné ceny za námi poskytované služby v oblasti profesionální správy nemovitostí.

Správa nájemních bytů online

Mějte aktuální a kompletní přehled o své nemovitosti kdykoliv a odkudkoliv. Pod službou správa nájemních domů a bytů online Vám zajistíme nepřetržitý přístup do online systému pro správu Vaší nemovitosti a budete tak mít aktuální přehled o všem, co se v ní děje. Mějte svou nemovitost pod dohledem online!

Touto službou získáte přístup do online systému, který Vám umožní mít: 

  • Aktuální přehled všech plateb, automatické hlídání plateb a okamžité zasílání případných upomínek
  • Všechny dokumenty a smlouvy k jednotce dostupné a vedené online na jednom místě
  • Vyúčtování služeb pro nájemníka vygenerujete na jedno kliknutí
  • Podklady pro daňové přiznání si vygenerujete na jedno kliknutí
  • Přehled všech revizí, technických kontrol a automatické připomenutí před koncem jejich platnosti 
  • Online komunikace s nájemníkem a správcem

Cena: 990 Kč nebo zcela ZDARMA*

*V případě, že poplatek za správu nemovitosti online přenesete na nájemníka, či podnájemníka jednotky, tak vy neplatíte nic a službu máte zcela zdarma. Pomůžeme Vám s úpravou nájemní, či podnájemní smlouvy.

Správa nájemních bytů komplet

Hoďte všechny starosti se správou Vaší nájemní nemovitosti za hlavu a nechte si ji profesionálně spravovat s péčí řádného hospodáře!

Svou nemovitost budete mít stále pod dohledem online, ale již se nebudete muset starat třeba o dodání správného vyúčtování nájemníkům a řešit jejich požadavky, dotazy. Odpadnou Vám také starosti v případě skončení nájmu. My nemovitost převezmeme, zajistíme řádné vyúčtování a vyrovnání s nájemníkem, naceníme aktuální tržní cenu nového nájemného a po Vašem souhlasu bleskurychle zajistíme nového nájemníka odpovídajícího Vašim kritériím. Samozřejmě s ním vyřídíme veškeré právní formality včetně podpisu nájemní smlouvy, převodu energií a fyzické předání bytu. Pokud bude potřeba, zajistíme a dohlídneme na celkovou, nebo částečnou rekonstrukci bytu, aby odpovídal aktuálním standardům a maximální výnosnosti.

Správou nemovitostí komplet od nás získáte kompletní službu správa nemovitostí online a navíc Vám odpadnou starosti s: 

  • Komunikací s nájemníky, řešení jejich požadavků a dotazů
  • Kompletní technickou správou bytové jednotky včetně zpracování a aktualizace technického pasportu k jednotce
  • Kompletní agendou související s ukončením nájmu, předáním bytu, správné vyrovnání kauce, závazků a pohledávek včetně vyúčtování služeb, určení nové tržní ceny nájmu, hledání nových nájemníků a další služby, které souvisí s realitní a právní agendou

Cena: 1.990 Kč nebo jen za 990 Kč*

*Můžeme část poplatku za správu nemovitosti smluvně přenést na nájemníka, či podnájemníka jednotky, a tím můžete ušetřit až 50% z ceny služby. Pomůžeme Vám s úpravou nájemní, či podnájemní smlouvy.

Zašlete nám Vaši poptávku, nebo zanechte svůj kontakt kliknutím na tlačítko POPTÁVKA níže a my se Vám ozveme nazpět. 

Domluvíme se na osobní schůzce, Vašich představách, konkrétních podmínkách a rozsahu naší případné spolupráce. Následně Vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku šitou přímo na míru.