Nabízíme komplexní
správu bytových domů v praze

Dopřejte Vašemu domu péči řádného hospodáře.

+
A tady nám důvěřuje 14 spokojených zákazníků.
+
Už 3 zákazníci nám předali komplexní správu domu.
+
Ušetřete stejně jako 13 našich zákazníků v Praze 6.
+
Svůj dům svěřilo do péče odborníků 5 zákazníků
+
V téhle části Prahy pomáháme se správou v 15 domech.
Nezávazně poptat

O nás

Vznik služby a naše historie

NášSprávce.cz je moderní služba zaměřená na správu nemovitostí - bytových domů a nájemních (investičních) bytů. Službu jsme oficiálně spustili v prosinci 2018 a již v lednu jsme získali první zákazníky z řad bytových domů.

S poskytováním služeb máme však již několik let zkušeností, protože od roku 2015 poskytujeme úklidové služby pro kanceláře a komerční prostory. Za necelé 3 roky se nám podařilo získat přes 50 stálých zákazníků, o které se staráme pod značkou ČistoČistě.cz a tento úspěch chceme nyní zopakovat na trhu správy nemovitostí.

Hodnoty, kterými se řídíme

Služba NášSprávce.cz je pravděpodobně nejmladší správcovská firma v Praze. Být nejmladší může být někdy těžké, my však věříme, že to přináší i několik důležitých výhod.

Jsme sice nejmladší, ale taky nejmodernější správcovská firma v Praze

Vše vyřídíme bez čekání

  • U nás si můžete být jisti, že na nic nemusíte čekat. Na všechny dotazy, žádosti o vystavení cenové nabídky či požadavky stávajících klientů bleskově reagujeme, abyste naši reakci či odpověď získali téměř okamžitě.
  • Kvalitní zákaznický servis je pro nás prioritou, protože věříme, že je to aspekt, který odlišuje dobrou službu od špatné.

Srozumitelná dokumentace, ve které se snadno zorientujete

  • Veškeré podklady, které od nás dostanete budou vždy přehledně zpracované. Nemusíte trávit dlouhé hodiny tím, že je budete studovat, abyste přišli na to, jak si váš bytový dům či nájemní byt vede.
  • Tyto podklady jsou po celou dobu naší spolupráce přístupné na online úložišti, abyste se k nim mohli bezproblémů kdykoliv dostat.

Naším posláním je zvyšovat kvalitu bydlení v bytových domech v Praze

 

S námi bude váš bytový dům prosperovat

účetní_šanony